Baleset történt a 8-as főút csóri szakaszán is

Kék hírek, 2026.03.05

Két gépkocsi karambolozott a 8-as főút 16-os kilométerszelvényénél, Csór térségében.

Az ütközés erejétől az árokba hajtott mindkét jármű, amelyeknek összesen négy utasa saját erejéből ki tudott szállni. A székesfehérvári hivatásos tűzoltók megkezdték a kocsik áramtalanítását. A balesethez a társhatóságok is megérkeztek, a munkálatok idejére egy sávon halad a forgalom a Székesfehérvár felé vezető irányban.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!