Letért az úttestről, majd szalagkorlátnak ütközött egy személygépkocsi Győrszemerénél, a 83-as főút 58-as és 59-es kilométerszelvénye között.
Műszaki mentés céljából a győri hivatásos és a helyi önkéntes tűzoltók vonultak ki a helyszínre. Az egységek áramtalanították a járművet. A főút érintett szakaszán félpályán halad a forgalom.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!