Két gépkocsi ütközött össze a 87-es főút 16-os és 17-es kilométerszelvénye között, Táplánszentkereszt térségében.
Az ütközés következtében az egyik jármű a szántóföldre hajtott. A szombathelyi hivatásos tűzoltók megkezdték az áramtalanítást. A balesethez a társhatóságok is kiérkeztek, a beavatkozás idejére lezárták az érintett útszakaszt.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!