Azt írták, az építési munkálatokban részt vevő egyik alvállalkozó munkavállalója a munkavégzés során "nagyjából három méter magasságból" leesett.
Hozzátették, a baleset után a mentőszolgálat rövid időn belül a helyszínre érkezett, a sérültet ellátták, majd stabil állapotban kórházba szállították.
Azt írták, a körülmények kivizsgálását az érintett dolgozó munkáltatója - a CATL Debrecen szakembereinek segítségével - megkezdte.
"A sérülést követően minden alvállalkozónkat ismétlő munkavédelmi oktatás megtartására kértük, és felhívtuk figyelmüket a nekik átadott munkaterületek biztonságosságának és a munkavédelmi szabályok betartásának fontosságára" - áll a közleményben.
Fotó: MTIIllusztráció
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!