Baleset történt az 1-es főúton

Kék hírek, 2026.06.26

Összeütközött három személygépkocsi az 1-es főúton, Mosonújhely közelében.

Az autókban csak a sofőrök utaztak. A lébényi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. Az érintett útszakaszon egy sávon halad a forgalom.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!