Egymásnak ütközött két személygépjármű Páty térségében, az 1-es főút 17-es kilométerszelvényénél, a lehajtó közelében.
Mindkét járműben csak a sofőr utazott. A törökbálinti hivatásos és a pátyi önkéntes tűzoltók áramtalanították a járműveket. A helyszínre a mentők is kiérkeztek. Az érintett útszakaszon forgalmi akadályra kell számítani.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!