Baleset történt az M0-son

Kék hírek, 2025.12.30

Összeütközött két személyautó az M0-s autóút déli szektorában, a Megyeri híd felé vezető oldalon, az 5-ös főút közelében.

A műszaki mentést végző fővárosi hivatásos tűzoltók egy embert a mentők közreműködésével kiemeltek az egyik gépkocsiból, és egy járművet áramtalanítottak. A baleset helyszínén egy sávon halad a forgalom.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!