Baleset történt az M31-esen, Nagytarcsánál

Kék hírek, 2026.06.26

Összeütközött két személyautó az M31-es autópálya M0-ás autóút felé vezető oldalán, Nagytarcsa közelében, a 2-es és 3-as kilométerszelvény között.

A fővárosi és gödöllői hivatásos tűzoltók két embert kiemeltek az egyik gépkocsiból, majd átadták őket a mentőknek. Az érintett útszakaszon egy sávon halad a forgalom, torlódásra kell számítani.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!