Baleset történt az M5-ösön

Kék hírek, 2024.12.24

Árokba hajtott egy személykocsi az M5-ös sztráda Szeged felé vezető oldalán, a 107-es kilométernél, Fülöpjakab magasságában.

A kecskeméti hivatásos tűzoltók vonultak az esethez. A raj áramtalanította a járművet. A kocsiban ketten utaztak, hozzájuk mentő érkezett.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!