Egymásnak ütközött két személygépkocsi Beled térségében, a 8611-es út és a Rákóczi utca kereszteződésében.
A répcelaki önkormányzati és önkéntes tűzoltók áramtalanították a járműveket. Az autókban összesen öten utaztak. A helyszínre érkeztek a társhatóságok is. Az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!