Baleset történt Biharnagybajomban

Kék hírek, 2026.05.30

Letért az útról és házfalnak csapódott egy személykocsi Biharnagybajomban, a Széchenyi úton.

Az autóban csak annak vezetője ült, ki tudott szállni a járműből, mentő érkezett hozzá. A püspökladányi hivatásos és a helyi önkéntes tűzoltók vonultak az esethez, áramtalanították a gépkocsit.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!