Letért az útról és házfalnak csapódott egy személykocsi Biharnagybajomban, a Széchenyi úton.
Az autóban csak annak vezetője ült, ki tudott szállni a járműből, mentő érkezett hozzá. A püspökladányi hivatásos és a helyi önkéntes tűzoltók vonultak az esethez, áramtalanították a gépkocsit.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!