Mindkét járműben csak a sofőr ült, a gépkocsik akadályozzák a forgalmat. A helyszínre mentő is érkezett. A délegyházi önkéntes tűzoltók áramtalanították az autókat. A burkolatra nagy mennyiségű olaj került, ezért a közútkezelő is a helyszínre vonult.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!