Villanyoszlopnak ütközött egy személykocsi Budapest huszonegyedik kerületében, a II.
Rákóczi Ferenc úton. Az oszlopot csak a vezetékek tartják. A csepeli balesethez a fővárosi hivatásos tűzoltók vonultak. Az autóban csak annak sofőrje utazott, hozzá mentőt riasztottak.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!