Három személyautó ütközött össze a 33-as főút belterületi szakaszán, a Füredi úton péntek délután.
A Dózsa György utca közelében történt balesethez a debreceni hivatásos tűzoltókat riasztották, akik áramtalanítottak egy járművet. Az autókban összesen négyen utaztak, az érintett útszakaszon forgalmi akadály van.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!