Baleset történt Debrecenben, a Füredi úton

Kék hírek, 2025.12.12

Három személyautó ütközött össze a 33-as főút belterületi szakaszán, a Füredi úton péntek délután.

A Dózsa György utca közelében történt balesethez a debreceni hivatásos tűzoltókat riasztották, akik áramtalanítottak egy járművet. Az autókban összesen négyen utaztak, az érintett útszakaszon forgalmi akadály van.  
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!