Egymásnak ütközött két személygépkocsi a 4234-es úton, a dobozi hídon, a 38-as kilométerszelvénynél.
Az autókban összesen hárman utaztak, akik ki tudtak szállni. A békéscsabai hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!