Baleset történt Doboz közelében

Kék hírek, 2026.04.14

Egymásnak ütközött két személygépkocsi a 4234-es úton, a dobozi hídon, a 38-as kilométerszelvénynél.

Az autókban összesen hárman utaztak, akik ki tudtak szállni. A békéscsabai hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!