Baleset történt Egerben

Kék hírek, 2026.01.02

Letért az útról és kidöntött egy villanyoszlopot egy személyautó Egerben, a II.

Rákóczi Ferenc utcában, azaz a 25-ös főúton, a Töviske utca közelében. A helyi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járművet. Az érintett útszakaszon forgalmi akadály van.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!