Baleset történt Hajdúszoboszlón

Kék hírek, 2025.08.12

Egymásnak ütközött két személyautó Hajdúszoboszló határában, a Kabai úton, azaz a 3406-os úton, a 19. kilométernél.

A város hivatásos tűzoltói áramtalanították a járműveket, amelyekben összesen hárman utaztak. A helyszínen vannak a mentők is. Az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!