Baleset történt Leányfalun

Kék hírek, 2026.05.20

Balesetet szenvedett egy gépkocsi Leányfalun, a Móricz Zsigmond úton, a Rigó utca és a Rigó köz közötti szakaszon.

A szentendrei hivatásos tűzoltók áramtalanítják a járművet, amelyben öten utaztak. Az egység mellett a mentők is kiérkeztek a helyszínre, ahol félpályán halad a forgalom a baleset miatt.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!