Balesetet szenvedett egy gépkocsi Leányfalun, a Móricz Zsigmond úton, a Rigó utca és a Rigó köz közötti szakaszon.
A szentendrei hivatásos tűzoltók áramtalanítják a járművet, amelyben öten utaztak. Az egység mellett a mentők is kiérkeztek a helyszínre, ahol félpályán halad a forgalom a baleset miatt.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!