Baleset történt Sárszentmihályon

Kék hírek, 2026.05.21

A kerítést átszakítva behajtott egy családi ház udvarába és ott egy másik, parkoló autónak ütközött egy személygépkocsi Sárszentmihályon a Kossuth Lajos és a Hársfa utca kereszteződésénél.

A balesetnél a székesfehérvári hivatásos tűzoltók és a Sárvíz Önkéntes Tűzoltó Egyesület önkéntesei végzik a műszaki mentést. Az egységek áramtalanították a járműveket. A helyszínen vannak a mentők is.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!