Megcsúszott a kanyarban és egy trafóháznak csapódott egy autó Szombathelyen, a Homok utca és a Kétrózsa köz sarkán.
A kocsiban hárman utaztak, a helyszínre mentő is érkezett. A vármegyeszékhely hivatásos tűzoltói áramtalanították a járművet. Az érintett szakaszon a beavatkozás ideje alatt forgalmi akadályra kell számítani.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!