Baleset történt Szombathelyen

Kék hírek, 2026.02.18

Megcsúszott a kanyarban és egy trafóháznak csapódott egy autó Szombathelyen, a Homok utca és a Kétrózsa köz sarkán.

A kocsiban hárman utaztak, a helyszínre mentő is érkezett. A vármegyeszékhely hivatásos tűzoltói áramtalanították a járművet. Az érintett szakaszon a beavatkozás ideje alatt forgalmi akadályra kell számítani.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!