Baleset Veszprém vármegyében

Kék hírek, 2026.04.06

Összeütközött két autó a Veszprém vármegyei Kup és Bakonypölöske között.

Az egyik jármű a tetejére is borult. A két kocsiban összesen öten utaztak, őket a helyszínen tartózkodók – köztük egy szabadnapos tűzoltó – még a pápai hivatásos egység megérkezése előtt kiszabadították a járművekből. A helyszínre a mentőszolgálat több egysége is érkezett. A mentés teljes útlezárás mellett zajlik.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!