Busz és személykocsi karambolozott az 51-es főúton

Kék hírek, 2025.07.20

Összeütközött egy autóbusz és egy személykocsi az 51-es főút 43-as kilométerénél, Dömsöd és Kiskunlacháza között.

Mindkét járműben csak a sofőr ült. A ráckevei önkormányzati és a dömsödi önkéntes tűzoltók vonultak az esethez. A helyszínre érkeztek a társhatóságok is. A karambol miatt az érintett szakaszon forgalmi akadályra kell számítani.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!