Bútorok égtek egy szegedi garázsban

Kék hírek, 2026.04.12

Tűz ütött ki egy garázsban Szegeden, a Teréz utcában.

A vármegyeszékhely hivatásos tűzoltói oltották el a lángokat. Az évek óta lakatlan épülethez tartozó garázsban ágy és ülőgarnitúra égett.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!