A lángok átterjedtek a melléképületre is. A vármegyei műveletirányítás a nagykátai hivatásos tűzoltó-parancsnokság két gépjárműfecskendőjét és a vízszállítót, illetve a jászberényi tűzoltóságról egyik gépjárműfecskendőjét riasztotta az esethez, a helyszínre tart a Pest vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is. Az egységek légzésvédelem mellett oltják a tüzet, amelyet már körül is határoltak. Beavatkozás közben öt sértetlen gázpalackot kivittek az épületből. A házban hárman tartózkodtak, mindannyian ki tudtak menni az épületből, mentő érkezett hozzájuk.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!