A kaposvári és a marcali hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt a lakók három gázpalackot kihoztak az épületből. Az egységek négy vízsugárral dolgoztak a lángok megfékezésén. Az épület lakhatatlanná vált, a lakók egy része rokonoknál kap szállást, a többieket lakosságvédelmi intézkedés keretében helyezik el.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!