Családi ház égett Öreglakon

Kék hírek, 2026.03.04

Egy száz négyzetméteres családi ház égett teljes egészében Öreglakon, az Arany János utcában.

A kaposvári és a marcali hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt a lakók három gázpalackot kihoztak az épületből. Az egységek négy vízsugárral dolgoztak a lángok megfékezésén. Az épület lakhatatlanná vált, a lakók egy része rokonoknál kap szállást, a többieket lakosságvédelmi intézkedés keretében helyezik el.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!