A helyszínre elsőként a helyi önkéntes tűzoltók érkeztek meg, akik azonnal megkezdték az oltást. A székesfehérvári hivatásos tűzoltók légzőkészülékben behatoltak az épületbe és felderítették a helyzetet. A rajok a Fejér vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányításával három vízsugárral előbb körülhatárolták, majd eloltották a lángokat, már az utómunkálatokat végzik.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!