A győrszemerei és a téti önkéntes tűzoltókat követően a csornai, a pápai és a győri hivatásos tűzoltók is kiérkeztek a helyszínre. Az egységek a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett négy vízsugárral oltják a lángokat, amelyeket már körülhatároltak. A munkálatok közben megkezdték a tetőszerkezet megbontását.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!