Drogkereskedelemmel vádol az ügyészség két férfit Vasban

Kék hírek, 2026.06.02

Kábítószer-kereskedelemmel vádol a Szombathelyi Járási Ügyészség két férfit Vasban - tájékoztatta a Vas Vármegyei Főügyészség az MTI-t kedden.

A közlemény szerint a vádlottak Szombathelyen, Körmenden és Rábafüzesen árultak kokaint összesen kétmillió forint értékben.

Hozzáfűzték: az ügyészség végrehajtandó szabadságvesztés és közügyektől való eltiltás mellett a bűncselekménnyel megszerzett vagyon elkobzását is kérte a Szombathelyi Járásbíróságtól, amely a vádlottak büntetőjogi felelősségéről fog dönteni.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!