Ég az erdő aljnövényzete Jászfényszarunál

Kék hírek, 2026.05.11

Mintegy másfél hektáron ég az erdő aljnövényzete Jászfényszaru külterületén.

A jászfényszarui önkéntes tűzoltókat követően a jászberényi és a hatvani hivatásos tűzoltók is kiérkeztek a helyszínre, megkezdték az oltási munkálatokat. A katasztrófavédelmi műveleti szolgálat, valamint nagykátai és monori hivatásos egységek is elindultak az esethez. A területen áll egy háromszáz négyzetméteres raktárépület, amelyre nem terjedt át a tűz. Az egységek két vízsugarat tartanak készenlétben az épület védelmére.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!