Égett egy autó az M0-son

Kék hírek, 2026.03.18

Kigyulladt egy személyautó az M0-s autóút szigetszentmiklósi szakaszán, az M5-ös sztráda felé vezető oldalon.

A szigetszentmiklósi hivatásos tűzoltók eloltották a tüzet, amely a jármű környezetében lévő avarra és aljnövényzetre is átterjedt. A raj utómunkálatokat végez. Azt érintett útszakaszon torlódásra kell számítani.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!