Égett egy autó az M2-esen

Kék hírek, 2026.04.13

Kigyulladt egy személyautó az M2-es autóút Budapest felé vezető oldalán, Dunakeszi közelében, a 25. kilométernél.

Teljes terjedelmében égett a jármű, amikor a fővárosi hivatásos és a fóti önkéntes tűzoltók a helyszínre érkeztek. A rajok eloltották a lángokat, és megkezdték az utómunkálatokat. A gépkocsiban egy ember utazott a tűz keletkezésekor, ő idejében ki tudott szállni.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!