Teljes terjedelmében égett a jármű, amikor a fővárosi hivatásos és a fóti önkéntes tűzoltók a helyszínre érkeztek. A rajok eloltották a lángokat, és megkezdték az utómunkálatokat. A gépkocsiban egy ember utazott a tűz keletkezésekor, ő idejében ki tudott szállni.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!