Égett egy autó Sarród közelében

Kék hírek, 2025.12.08

Teljes terjedelmében égett egy személyautó a Győr-Moson-Sopron vármegyei Sarród közelében.

A helyszínre elsőként a település önkéntes tűzoltói érkezetek ki, akik egy vízsugárral előbb körülhatárolták, majd eloltották a lángokat. Hozzájuk csatlakoztak a kapuvári hivatásos tűzoltók, az egység visszahűti a gépkocsit.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!