Teljes terjedelmében égett egy személyautó a Győr-Moson-Sopron vármegyei Sarród közelében.
A helyszínre elsőként a település önkéntes tűzoltói érkezetek ki, akik egy vízsugárral előbb körülhatárolták, majd eloltották a lángokat. Hozzájuk csatlakoztak a kapuvári hivatásos tűzoltók, az egység visszahűti a gépkocsit.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!