Az épületben elektromos quadot és szerszámokat tároltak. Az esethez móri önkormányzati, helyi önkéntes, illetve székesfehérvári hivatásos tűzoltók vonultak. A rajok áramtalanították a napelemmel ellátott épületet, a tüzet vízsugarakkal eloltották. A garázsból az egységek három szén-dioxid-palackot is kivittek. A rajok találtak egy szélerőműhöz tartozó akkupakkot is, azt és annak környezetét hűtik.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!