Égett egy nyíregyházi garázs

Kék hírek, 2026.06.27

Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy faszerkezetű garázs Nyíregyházán, a Cimbalom utcában.

A lángok kárt tettek a lakóház oldalában is. A nyíregyházi hivatásos tűzoltók két gépjárműfecskendővel vonultak az esethez, két vízsugárral eloltották az égő épületet. A rajok átvizsgálták a lakóházat is, már az utómunkálatokat végzik.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!