Egy elhagyatott ház égett Tatán

Kék hírek, 2025.10.30

Tűz ütött ki egy elhagyatott családi házban Tatán, a Malom utcában.

Az épület egyik húsz négyzetméteres szobájában csaptak fel a lángok, a mellette lévő helyiségek csak füsttel telítődtek. A helyiségben összehordott szemét égett, amelyet a tatabányai hivatásos tűzoltók egy vízsugárral eloltottak.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!