Két személyautó karambolozott Budapest XIV. kerületében, az Erzsébet királyné útján, a Fűrész utca és a Lőcsei út közötti szakaszon.
A baleset következtében egy parkoló autó is megsérült. A fővárosi hivatásos tűzoltók áramtalanítják a gépkocsikat. Az eset fennakadást okozhat a közösségi közlekedésben is.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!