Három civil kezdte oltani a tüzet, hozzájuk később mentő érkezett. A dabasi hivatásos tűzoltók több egysége érkezett a helyszínre, a rajok légzésvédelem mellett folytatták az oltást, a beavatkozást a Pest vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja. A tüzet a raj rövid idő alatt eloltotta, azonban az akkumulátor jelentősen felmelegedett, ezért beütötték az oltólándzsát is, így belülről hűtik az akkupakkot.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!