Elektromos szekrény égett egy kecskeméti társasházban
Kék hírek, 2026.05.07
Tűz keletkezett egy társasházban, Kecskeméten, a Vágó utcában.
Egy elektromos szekrény gyulladt ki és égett teljes terjedelmében a bejárattól nem messze. A város hivatásos tűzoltói porral oltóval eloltották a tüzet, kiszellőztetik és átvizsgálják a füsttel megtelt épületet, felkutatják az ott lakókat.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!