Elektromos szekrény égett egy kecskeméti társasházban

Kék hírek, 2026.05.07

Tűz keletkezett egy társasházban, Kecskeméten, a Vágó utcában.

Egy elektromos szekrény gyulladt ki és égett teljes terjedelmében a bejárattól nem messze. A város hivatásos tűzoltói porral oltóval eloltották a tüzet, kiszellőztetik és átvizsgálják a füsttel megtelt épületet, felkutatják az ott lakókat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!