Vámos Boglárka tudatta: a Gyöngyösi Rendőrkapitányság munkatársai csütörtök reggel fogták el az 57 éves, helybeli nőt, aki a jogerős bírósági határozat kihirdetése óta bujkált a hatóságok elől.
Az emberölés miatt elítélt, majd körözés alatt álló nőt a büntetésének letöltésére kijelölt börtönbe vitték - tette hozzá.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!