Elgázolt egy embert a vonat Nagytéténynél

Kék hírek, 2026.01.29

Vasúti baleset történt Nagytéténynél: a Déli pályaudvarról Veszprémbe tartó sebesvonat elütött egy embert.

A fővárosi hivatásos tűzoltók vonultak az esethez. A vasúttársaság tájékoztatása szerint a gázolás miatt a Budapest-Székesfehérvár vonalon fennakadásokra kell számítani. Az érintett szerelvény utasaiért mentesítő vonatot küldenek.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!