Vasúti baleset történt Nagytéténynél: a Déli pályaudvarról Veszprémbe tartó sebesvonat elütött egy embert.
A fővárosi hivatásos tűzoltók vonultak az esethez. A vasúttársaság tájékoztatása szerint a gázolás miatt a Budapest-Székesfehérvár vonalon fennakadásokra kell számítani. Az érintett szerelvény utasaiért mentesítő vonatot küldenek.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!