Eljárást indított a rendőrség a zászlókat a Dunába dobók ellen
Kék hírek, 2026.06.27
Rongálás vétség megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) az ellen a négy fiatal ellen, akik péntek éjszaka szivárványos zászlókat dobtak az Erzsébet hídról a Dunába - közölte Facebook-oldalán a hatóság szombaton.
Közölték, a rendőrök perceken belül elfogták őket, az eljárást az V. kerületi rendőrkapitányság indította ellenük.
A BRFK egy másik bejegyzésben megerősítette, eljárás folyik a magyar zászló szerda esti vízbe dobása miatt is.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!