Embert gázolt egy autó Zuglóban

Kék hírek, 2026.05.22

Elgázolt egy embert egy személyautó Budapest XIV. kerületében, a Miskolci utcában, a Szugló utcánál.

Az illető részben a jármű alá szorult. A műszaki mentést végző fővárosi hivatásos tűzoltók a gépkocsit megemelve kiszabadították, majd átadták őt a mentőknek. A műszaki mentést a fővárosi katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták a baleset miatt.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!