Erkély égett a III. kerületben

Kék hírek, 2026.06.24

Tűz keletkezett egy társasházi lakás erkélyén, Budapest III. kerületében, az Amfiteátrum utcában, ahol hat négyzetméteren az ablakkeret égett.

A tűz a szobát is érintette. A fővárosi és a békásmegyeri hivatásos és a rózsadombi önkéntes tűzoltók egy vízsugárral elfojtották a lángokat. A fővárosi katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is az esetnél dolgozik.  
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!