Faház ég Dömsödön

Kék hírek, 2026.04.15

Egy faház ég Dömsödön, a Pipa utcában.

A város önkéntes tűzoltói egy vízsugárral oltják az épület lángjait, egy vízsugárral a környező növényzetet, valamint a közeli házakat is védik. A helyszínre a ráckevei önkormányzati tűzoltók is kiérkeztek, valamint a szigetszentmiklósi hivatásos tűzoltók is elindultak az esethez.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!