Fának csapódott egy gépkocsi Szolnokon, a Mátyás király úton, a Levente utca közelében.
A járműben csak a vezetője utazott, akit a mentők a szolnoki hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt kiemeltek. Az egység áramtalanította az összetört autót. A baleset miatt lezárták az egyik sávot az érintett útszakaszon.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!