Fatároló égett Bocskaikertben

Kék hírek, 2026.01.01

Fatároló égett Bocskaikertben, a Bodai úton.

A tíz négyzetméternyi épület teljes terjedelmében égett. A lángokat a debreceni hivatásos tűzoltók oltották el, két vízsugárral. A helyszínre mentő is érkezett.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!