Letért az úttestről, árokba hajtott és felborult egy személykocsi a 3-as főúton.
Az autót még a gyöngyösi hivatásos tűzoltók megérkezése előtt kerekeire állították, a sofőr pedig kiszállt a járműből. A raj áramtalanított, a gépkocsivezetőhöz mentő is érkezett. A főút érintett szakaszán csak félpályán lehet közlekedni.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!