A baleset a 6-os kilométernél, a Rukkel-tó mellett történt. A járműben csak a sofőr utazott, őt a mentőszolgálat munkatársai állampolgári segítséggel emelték ki az autóból. A délegyházi önkéntes tűzoltók áramtalanították a gépkocsit. Az utat teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!