Felborult egy kamion az M0-ás autóút és az 51-es főút találkozásánál, Dunaharaszti térségében.
A szigetszentmiklósi hivatásos és a dunaharaszti önkéntes tűzoltók áramtalanították a járművet. Az érintett útszakaszon forgalomkorlátozásra kell számítani.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!