Felborult egy kamion az M5-ös autópálya Röszke felé vezető oldalán Újhartyán közelében, a 44-es kilométerszelvénynél.
A dabasi hivatásos tűzoltók egy embert kiemeltek a járműből. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett sztrádaszakaszt teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!